Wiseco Piston Kit - 0.50mm Oversize to 48.95mm - 569M04850
569M04850
Limited Supply: only 2 remaining
Save: 10%
    CONTENTS:
  • 1909CS - 48.50 mm Ring
  • CW12 - ROUND WIRE PIN LOCKS 12MM (PAIR)
  • S538 - PistonPin 12mm x 1.535" NonChromed SW