Wiseco Piston Kit - 0.50mm Oversize to 48.95mm - 644M04850
644M04850
    CONTENTS:
  • 1909CD - 48.50 mm Ring Set
  • CW14 - ROUND WIRE PIN LOCKS 14MM (PAIR)
  • S517 - PistonPin 14mm x 1.510" NonChromed TW