Wiseco Piston Kit - Standard Bore 96.00mm, 12:1 Compression - 4900M09600
4900M09600
    CONTENTS:
  • 9600ZV - 96.00 mm Ring Set 1mm x 2mm
  • CW19 - ROUND WIRE PIN LOCKS 19MM (PAIR)
  • S682 - PistonPin 19 x 45mm NonChromed TW