Wiseco Piston Kit - Standard Bore 96.00mm, 12:1 Compression - 4978M09600
4978M09600
    CONTENTS:
  • 9600ZV - 96.00 mm Ring Set 1mm x 2mm
  • CW19 - ROUND WIRE PIN LOCKS 19MM (PAIR)