Wiseco Piston Kit (Single Ring) - Standard Bore 66.36mm - 768M06640
768M06640
Limited Supply: only 5 remaining
Save: 13%
    CONTENTS:
  • 2614CS - 66.40 mm Ring
  • CW18 - ROUND WIRE PIN LOCKS 18MM (PAIR)
  • S508 - PistonPin 18mm x 2.106" NonChromed TW