Wiseco Piston Kit (Single Ring) - Standard Bore 66.36mm - 802M06640
802M06640
Limited Supply: only 4 remaining
Save: 10%
    CONTENTS:
  • 2614CS - 66.40 mm Ring
  • CW18 - ROUND WIRE PIN LOCKS 18MM (PAIR)
  • S508 - PistonPin 18mm x 2.106" NonChromed TW