Wiseco Piston Kit - Standard Bore 96.95mm, 12.2:1 Compression - 4937M09700
4937M09700
    CONTENTS:
  • 9700ZS - 97.00 mm Ring Set
  • CW19 - ROUND WIRE PIN LOCKS 19MM (PAIR)
  • S682 - PistonPin 19 x 45mm NonChromed TW