Wiseco Piston Kit - Standard Bore 96.95mm, 12.5:1 Compression - 40001M09700
40001M09700
Save: 10%
    CONTENTS:
  • 3819XS - 97.00 mm Ring Set
  • CW18 - ROUND WIRE PIN LOCKS 18MM (PAIR)