Fusion 10in. Million Color Flex-Tech Pod - 10STDRGB
10STDRGB
Description
10in., waterproof, flexible LED strip with black PCB. 34in. cable with attach plug.
Extended 40in. cable. 3M red tape applied. 15 of the 5050 SMD style LEDs. LED total: 45