LA Choppers 1-1/4in. Pullback Risers for Welded Kage Fighter T-Bars - Stainless Steel - LA-7338-10SS
LA-7338-10SS
Limited Supply: only 5 remaining
Save: 13%
Qty:
Free Ground Shipping (1 - 5 Days)
Accept stock controls
Straight risers available in 8in., 10in., 12in., 14in. and 16in.
1-1/4in. Pullback risers available in 8in., 10in., 12in., 14in. and 16in.
3in. on-center risers