Wiseco Piston Kit - 0.50mm Oversize to 39.96mm, 11:1 Compression - 4798M03950
4798M03950
Limited Supply: only 2 remaining
Save: 1%
    CONTENTS:
  • 3950XZ - 39.50 mm Ring Set .8 X .8 X 2.0mm
  • CW13 - ROUND WIRE PIN LOCKS 13MM (PAIR)
  • S671 - PistonPin 13 x 29.75mm NonChromed TW