Wiseco Piston Kit - 1.00mm Oversize to 72.00mm - 234M07100
234M07100
Save: 14%
    CONTENTS:
  • 2795CD - 71.00 mm Ring Set
  • CW18 - ROUND WIRE PIN LOCKS 18MM (PAIR)
  • S343 - PistonPin 18mm x 2.362" NonChromed TW