Wiseco Piston Kit - 0.50mm Oversize to 48.45mm - 645M04800
645M04800
Limited Supply: only 5 remaining
Save: 10%
    CONTENTS:
  • 1890CS - 48.00 mm Ring
  • CW14 - ROUND WIRE PIN LOCKS 14MM (PAIR)
  • S517 - PistonPin 14mm x 1.510" NonChromed TW