Wiseco Piston Kit - 0.50mm Oversize to 50.92mm - 673M05050
673M05050
Limited Supply: only 5 remaining
Save: 9%
    CONTENTS:
  • 1988CD - 50.50 mm Ring Set
  • CW12 - ROUND WIRE PIN LOCKS 12MM (PAIR)
  • S538 - PistonPin 12mm x 1.535" NonChromed SW