Wiseco Piston Kit - 0.50mm Oversize to 52.94mm - 839M05250
839M05250
Limited Supply: only 9 remaining
Save: 10%
    CONTENTS:
  • 2067CD - 52.50 mm Ring Set
  • CW12 - ROUND WIRE PIN LOCKS 12MM (PAIR)
  • S538 - PistonPin 12mm x 1.535" NonChromed SW