Wiseco Piston Kit - 1.00mm Oversize to 49.95mm - 569M04900
569M04900
Limited Supply: only 3 remaining
Save: 10%
    CONTENTS:
  • 1929CS - 49.00 mm Ring
  • CW12 - ROUND WIRE PIN LOCKS 12MM (PAIR)
  • S538 - PistonPin 12mm x 1.535" NonChromed SW