Wiseco Piston Kit - 1.00mm Oversize to 49.95mm - 644M04900
644M04900
Limited Supply: only 8 remaining
Save: 10%
    CONTENTS:
  • 1929CD - 49.00 mm Ring Set
  • CW14 - ROUND WIRE PIN LOCKS 14MM (PAIR)
  • S517 - PistonPin 14mm x 1.510" NonChromed TW