Wiseco Piston Kit - 0.50mm Oversize to 48.95mm - 806M04850
806M04850
Limited Supply: only 2 remaining
Save: 5%
    CONTENTS:
  • 1909CS - 48.50 mm Ring
  • CW14 - ROUND WIRE PIN LOCKS 14MM (PAIR)
  • S288 - PistonPin 14mm x 1.614" NonChromed TW