Wiseco Piston Kit - 0.50mm Oversize to 43.94mm - 648M04350
648M04350
Limited Supply: only 3 remaining
Save: 10%
    CONTENTS:
  • 1713CD - 43.50 mm Ring Set
  • CW12 - ROUND WIRE PIN LOCKS 12MM (PAIR)
  • S595 - PistonPin 12mm"x 1.417 NonChromed SW