Wiseco Piston Kit - 0.50mm Oversize to 41.95mm - 826M04150
826M04150
Limited Supply: only 3 remaining
Save: 6%
    CONTENTS:
  • 1634CD - 41.50 mm Ring Set
  • CW12 - ROUND WIRE PIN LOCKS 12MM (PAIR)
  • S563 - PistonPin 12mm x 1.220" NonChromed SW