Wiseco Piston Kit - Standard Bore 95.95mm, 12.5:1 Compression - 4980M09600
4980M09600
Limited Supply: only 7 remaining
Save: 14%
    CONTENTS:
  • 9600ZV - 96.00 mm Ring Set 1mm x 2mm
  • CW19 - ROUND WIRE PIN LOCKS 19MM (PAIR)
  • S682 - PistonPin 19 x 45mm NonChromed TW