Wiseco Piston Kit - Standard Bore 96.95mm, 12.5:1 Compression - 40111M09700
40111M09700
Limited Supply: only 5 remaining
Save: 15%
    CONTENTS:
  • 9700ZS - 97.00 mm Ring Set
  • CW18 - ROUND WIRE PIN LOCKS 18MM (PAIR)