Wiseco Piston Kit - Standard Bore 96.95mm, 13.5:1 Compression - 40121M09700
40121M09700
Limited Supply: only 2 remaining
Save: 10%
    CONTENTS:
  • 9700ZS - 97.00 mm Ring Set
  • CW18 - ROUND WIRE PIN LOCKS 18MM (PAIR)