Wiseco Piston Kit - 0.50mm Oversize to 54.95mm - 511M05450
511M05450
    CONTENTS:
  • 2146CD - 54.50 mm Ring Set
  • CW14 - ROUND WIRE PIN LOCKS 14MM (PAIR)
  • S485 - PistonPin 14mm x 1.782" NonChromed SW