Wiseco Piston Kit - Standard Bore 96.92mm, 11:1 Compression - 4366M09700
4366M09700
Limited Supply: only 3 remaining
Save: 10%
    CONTENTS:
  • 3819XH - 97.00 mm Ring Set
  • CW24 - ROUND WIRE PIN LOCKS 24MM (PAIR)
  • S627 - PIN- 24MM X 2.5" X 4.0MM WALL