Wiseco Piston Kit - 1.00mm Oversize to 57.95mm - 512M05700
512M05700
    CONTENTS:
  • 2244CS - 57.00 mm Ring
  • CW16 - ROUND WIRE PIN LOCKS 16MM (PAIR)
  • S270 - PistonPin 16mm x 1.850" NonChromed TW