Wiseco Piston Kit - 1.00mm Oversize to 55.95mm - 754M05500
754M05500
Limited Supply: only 2 remaining
Save: 10%
    CONTENTS:
  • 2165CS - 55.00 mm Ring
  • CW15 - ROUND WIRE PIN LOCKS 15MM (PAIR)
  • S467 - PistonPin 15 x 41mm NonChromed TW