Wiseco Piston Kit - Standard Bore 96.00mm, 13.5:1 Compression - 4905M09600
4905M09600
Limited Supply: only 8 remaining
Save: 15%
    CONTENTS:
  • 9600XS - 96.00 mm Ring Set
  • CW19 - ROUND WIRE PIN LOCKS 19MM (PAIR)
  • S660 - PistonPin 19mm x 1.986" NonChromed SW