LA Choppers Universal Baffle with Packing - 24in. L - 2.5in. Dia. - LA-1222-24P
LA-1222-24P
Limited Supply: only 5 remaining
Save: 4%
Qty:
Free Ground Shipping (1 - 5 Days)
Description
Ideal for replacing rusted-out exhaust baffles
Work great for custom fabrication as well
2.5in diameter tubing is 16-gauge steel; perforated sheet is 20-gauge steel
24in long baffles available with or without packing; muffler packing also sold separately
Muffler packing sheet measures 10in x 12in; 5/16in thick