LA Choppers Universal Baffle with Packing - 24in. Long - 1.0in. Dia. - LA-1210-24P
LA-1210-24P
Save: 4%
Qty:
Description
Ideal for replacing rusted-out exhaust baffles
Work great for custom fabrication as well
2.5in diameter tubing is 16-gauge steel; perforated sheet is 20-gauge steel
24in long baffles available with or without packing; muffler packing also sold separately
Muffler packing sheet measures 10in x 12in; 5/16in thick