Custom Dynamics Smart Triple Play Controller - GENSMRTTPU14CVO
GENSMRTTPU14CVO
Qty:
Free Ground Shipping (1 - 5 Days)
Description
Allows for additional two or three wire systems to function as run, brake and turn
Enhances stock LED Panel output by providing full contrast turn signal flash
Load equalizer or signal stabilizer may be required
Slim line design measures 4.2in. x 1.4in. x 0.6in.