Wiseco Piston Kit - 1.00mm Oversize to 71.95mm - 431M07100
431M07100
Limited Supply: only 6 remaining
Save: 10%
    CONTENTS:
  • 2776CD - 70.50 mm Ring Set
  • CW18 - ROUND WIRE PIN LOCKS 18MM (PAIR)
  • S343 - PistonPin 18mm x 2.362" NonChromed TW