Wiseco Piston Kit (Single Ring) - Standard Bore 48.45mm - 862M04850
862M04850
Limited Supply: only 3 remaining
Save: 7%
    CONTENTS:
  • 1909CS - 48.50 mm Ring
  • CW14 - ROUND WIRE PIN LOCKS 14MM (PAIR)
  • S517 - PistonPin 14mm x 1.510" NonChromed TW