Wiseco Piston Kit - 0.50mm Oversize to 47.95mm - 643M04750
643M04750
Limited Supply: only 8 remaining
Save: 10%
    CONTENTS:
  • 1869CS - 47.50 mm Ring
  • CW14 - ROUND WIRE PIN LOCKS 14MM (PAIR)
  • S517 - PistonPin 14mm x 1.510" NonChromed TW