Wiseco Piston Kit - 0.50mm Oversize to 52.95mm - 771M05250
771M05250
Limited Supply: only 3 remaining
Save: 4%
    CONTENTS:
  • 2067CD - 52.50 mm Ring Set
  • CW14 - ROUND WIRE PIN LOCKS 14MM (PAIR)
  • S288 - PistonPin 14mm x 1.614" NonChromed TW