Wiseco Piston Kit - Standard Bore 95.94mm, 12:1 Compression - 4820M09600
4820M09600
Save: 9%
    CONTENTS:
  • 9600ZV - 96.00 mm Ring Set 1mm x 2mm
  • CW19 - ROUND WIRE PIN LOCKS 19MM (PAIR)
  • S660 - PistonPin 19mm x 1.986" NonChromed SW