Wiseco Piston Kit - Standard Bore 95.94mm, 13.5:1 Compression - 4823M09600
4823M09600
Limited Supply: only 3 remaining
Save: 10%
    CONTENTS:
  • 9600ZV - 96.00 mm Ring Set 1mm x 2mm
  • CW19 - ROUND WIRE PIN LOCKS 19MM (PAIR)
  • S660 - PistonPin 19mm x 1.986" NonChromed SW