Wiseco GP Series Piston Kit - Standard Bore 44.45mm - 861M04450
861M04450
Limited Supply: only 2 remaining
Save: 10%
    CONTENTS:
  • 1752CS - 44.50 mm Ring
  • CW12 - ROUND WIRE PIN LOCKS 12MM (PAIR)
  • S595 - PistonPin 12mm"x 1.417 NonChromed SW