Wiseco Piston Kit - 1.00mm Oversize to 49.47mm, 9.7:1 Compression - 4665M04850
4665M04850
Limited Supply: only 5 remaining
Save: 11%
    CONTENTS:
  • 1909XE - 48.50 mm Ring Set
  • CW13 - ROUND WIRE PIN LOCKS 13MM (PAIR)
  • S592 - PistonPin 13mm x 1.535" NonChromed SW