Wiseco Piston Kit - 2.00mm Oversize to 67.92mm - 513M06600
513M06600
Save: 9%
    CONTENTS:
  • 2598CD - 66.00 mm Ring Set
  • CW16 - ROUND WIRE PIN LOCKS 16MM (PAIR)
  • S486 - PistonPin 16mm x 2.175" NonChromed TW