Wiseco Piston Kit - 1.00mm Oversize to 73.92mm - 536M07300
536M07300
Limited Supply: only 2 remaining
Save: 11%
    CONTENTS:
  • 2874CD - 73.00 mm Ring Set
  • CW18 - ROUND WIRE PIN LOCKS 18MM (PAIR)
  • S459 - PistonPin 18mm x 1.850" NonChromed TW