Wiseco Piston Kit - 0.50mm Oversize to 54.95mm - 754M05450
754M05450
    CONTENTS:
  • 2146CS - 54.50 mm Ring
  • CW15 - ROUND WIRE PIN LOCKS 15MM (PAIR)
  • S467 - PistonPin 15 x 41mm NonChromed TW