Wiseco Piston Kit - 0.50mm Oversize to 47.97mm, 10.5:1 Compression - 4880M04750
4880M04750
Limited Supply: only 3 remaining
Save: 10%
    CONTENTS:
  • 1870XE - 47.50 mm Ring Set
  • CW13 - ROUND WIRE PIN LOCKS 13MM (PAIR)
  • S592 - PistonPin 13mm x 1.535" NonChromed SW