Wiseco Piston Kit - 0.25mm Oversize to 66.45mm - 573M06625
573M06625
Save: 10%
    CONTENTS:
  • 2608CD - 66.25 mm Ring Set
  • CW16 - ROUND WIRE PIN LOCKS 16MM (PAIR)
  • S486 - PistonPin 16mm x 2.175" NonChromed TW