Wiseco Piston Kit - Standard Bore 95.94mm, 12.4:1 Compression - 4973M09600
4973M09600
    CONTENTS:
  • 9600XS - 96.00 mm Ring Set
  • CW21 - ROUND WIRE PIN LOCKS 21MM (PAIR)