Wiseco Piston Kit - Standard Bore 96.94mm, 13:1 Compression - 40027M09700
40027M09700
Limited Supply: only 2 remaining
Save: 10%
    CONTENTS:
  • 3819XS - 97.00 mm Ring Set
  • S549 - PistonPin 20mm x 2.002" NonChromed TW
  • W5509 - ROUND WIRE PIN LOCKS 20MM (PR)