Wiseco Piston Kit - Standard Bore 95.95mm, 13:1 Compression - 40096M09600
40096M09600
Limited Supply: only 3 remaining
Save: 10%
    CONTENTS:
  • 9600ZV - 96.00 mm Ring Set 1mm x 2mm
  • CW19 - ROUND WIRE PIN LOCKS 19MM (PAIR)