Wiseco Piston Kit - 1.00mm Oversize to 71.92mm - 380M07100
380M07100
Limited Supply: only 2 remaining
Save: 10%
    CONTENTS:
  • 2795CD - 71.00 mm Ring Set
  • CW18 - ROUND WIRE PIN LOCKS 18MM (PAIR)
  • S343 - PistonPin 18mm x 2.362" NonChromed TW