Wiseco Piston Kit - 1.00mm Oversize to 50.45mm - 782M04950
782M04950
Limited Supply: only 2 remaining
Save: 10%
    CONTENTS:
  • 1949CD - 49.50 mm Ring Set
  • CW14 - ROUND WIRE PIN LOCKS 14MM (PAIR)
  • S517 - PistonPin 14mm x 1.510" NonChromed TW