Wiseco Piston Kit - 0.50mm Oversize to 50.45mm - 450M05000
450M05000
Limited Supply: only 6 remaining
Save: 10%
    CONTENTS:
  • 1969CD - 50.00 mm Ring Set
  • CW12 - ROUND WIRE PIN LOCKS 12MM (PAIR)
  • S538 - PistonPin 12mm x 1.535" NonChromed SW